Mermaid Collagen 5.500 mg - bioaktivní prémiový hydrolyzovaný mořský kolagen k vnitřnímu užití - 3 balení (90 sáčků)

DOPRAVA + TÝDEN UŽÍVÁNÍ NAVÍC ZDARMA

Mermaid Collagen 5.500 mg je hydrolyzovaný mořský kolagen typu I., který v jedné denní dávce obsahuje 5,5 gramu toho nejčistějšího a nejkvalitnějšího mořského kolagenu, který je vyroben výhradně z kůží hlubokomořských tresek. Produkt neobsahuje žádné přídatné látky - je bez konzervantů, stabilizátorů, dochucovadel, aromat - jedná se o 100% čistý mořský kolagen. Ryby ze kterých je vyroben byly chyceny na volném moři, nepochází tedy z rybích farem. Důkazem toho je:

1) jemná chuť a velmi decentní "rybí" vůně, která kolagen přímo předurčuje k tomu, aby mohl být míchán s jakýmkoliv nealkoholickým nápojem (voda, čaj, džusy, smootie, káva, atd.).

2) Každá zásilka kolagenu od našeho norského partnera je opatřena mnoha certifikáty původu a kompletním laboratorním rozborem, provedeným velmi přísnou norskou certifikovanou laboratoří.

3) Každá zásilka kolagenu je navíc dle zákona hlášena na SZPI (Státní zemědělská a potravinářská inspekce) a to znamená. že může být kdykoliv a kdekoliv provedena kontrola kvality produktu. 

1 770,00 Kč